top of page

Paintball

 

Rodzaj gry zespołowej, przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej), które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad powoduje jego eliminację z gry.
 
Paintball w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem

Gra w paintball to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego, spotkanie towarzyskie oraz atrakcję podczas imprezy integracyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszychdwóch pól do gry w paintball w Zakopanem oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa gry wieloosobowe, wg wybranych scenariuszy. Dysponujemy ciekawymi i angażującymi planami rozgrywek m.in. capture the flag (zdobądź flagę), deathmatch (wyeliminowanie jak największej liczby uczestników), ochrona vipa (terroryści vs. ochroniarze jeden osoby bez broni). Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz gry, inspirowany kultowymi grami oraz znanymi scenami z filmów akcji. Organizujemy równieżturnieje paintball dla najmłodszych (dzieci poniżej 10 roku życia). Nasze doświadczenie oraz wiedza o grach zespołowych pozawala nam organizować kreatywne zabawy bez obawy o siniaki i uszczerbki na zdrowiu.

 

Paintball w Zakopanem:

Oddajemy do Państwa dyspozycji pole do gry w paintball położone w centrum Zakopanego. Zlokalizowane jest w dogodnym miejscu miasta, 500 m poniżej skoczni narciarskiej. Teren obejmuje ok. 1000 m2, a jego górzyste ukształtowanie zapewnia dynamiczną i ciekawą grę oraz daje możliwości do tworzenia interesujących scenariuszy. W Zakopanem czeka Państwa niezapomniana przygoda paintball’owa!

 

Paintball w Bukowinie Tatrzańskiej:

Drugie pole do gry w paintball znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Poligon gry ma wielkość 4500m2, wyróżnia się dwojaką charakterystyką. Z jednej strony przestrzeń idealnie nadaje się do uprawiania woodsball’u. Znajduje się tam leśna forteca ze snajperskim orlikiem, świetna do realizowania podczas gry pojedynków pomiędzy terrorystami, a oddziałami S.W.A.T. Z drugiej strony pola w Bukowinie Tatrzańskiej, znajduje się część speedball’owa – otwarta przestrzeń z ciekawie ukształtowanym naturalnie terenem, sprzyjająca szarżom oraz grom o scenariuszach w stylu deathmatch oraz capture the flag.

Paintball to gra, w której liczą się emocje, szybkość i taktyka. To wszystko składa się na niesamowitą adrenalinę. Organizujemy rozgrywki na najwyższym poziomie, które są ciekawe i angażujące. Ponadto, by zregenerować siły oferujemy ognisko z kiełbaskami oraz odpoczynek na łonie podhalańskiej natury.

Organizujemy również gry paintball’owe na terenie udostępnionym przez Klienta.

 

Ceny ustalane indywidualnie - prosimy o telefon.

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball na Podhalu

Paintball  - nie daj się ustrzelić :)

bottom of page